Mobil

Sweatcoin Nedir? Sweatcoin Uygulaması Nasıl Çalışır?

Kripto para birimi denilince akla gelen ilk birim Bitcoin oluyor. Günümüzde Bitcoin’e benzeyen bir çok kripto para birimi mevcut. Bunların arasına Sweatcoin adında yeni bir kripto para birimi eklendi.

Dünya çapınca adından sıkça bahsedilen ve en çok konuşulan Sweatcoin, kullanıcılara para kazandıracak bir iOS uygulamasına sahip. Bu uygulamanın kullanıcılara vaat ettikleri ise çok basit, ne kadar çok egzersiz yaparsan o kadar çok kripto para kazanırsın. Bu girişimi gerçekleştirenlerin hedefi, kullanıcılara egzersiz yaptıkça para kazanma imkanı sunan bu kripto para biriminin dünya çapında piyasada daha çok tercih edilmeyi hedefliyorlar. Peki, kullanıcıların egzersiz yaptıkça para kazandıkları Sweatcoin nedir?

İçindekiler

Sweatcoin Nedir?

Bizlerin kullanımına sunulmuş olan yeni kripto para birimi Sweatcoin’in elde edilmesi için kullanılması gereken bir uygulamadır. Günlük hayatınızda bir işle meşgul iken bir taraftan da Sweatcoin kazanmanızı sağlıyor. App Store üzerinden iPhone cihazınıza yüklediğiniz Sweatcoin uygulamasıyla gün içerisinde bir yerlere giderken attığınız her adımı sayıyor. Sweatcoin uygulaması yayınlandığından beri kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Kullanıcılarına kripto para kazandıran uygulama 5 milyondan fazla kullanıcıya ulaşarak gelirini yaklaşık olarak %260 arttırdı. Bu uygulama şuan için sadece Apple iPhone cihazına sahip kullanıcılar tarafından kullanılabiliyor. Android kullanıcıları için de böyle bir uygulamanın gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor.

Sweatcoin Uygulaması Nasıl Çalışır?

Sweatcoin 5.7 milyon dolar değerinde büyük bir hacime ulaşmış durumda. Bütün kesime hitap eden ve kullanan tarafından övgüyle söz edilen Sweatcoin uygulamasının nasıl çalıştığı ise merak konusu oldu. Sweatcoin uygulaması gün içerisinde siz bir işle meşgul iken attığın bütün adımları sayıyor. Attığınız adım sayısı toplamda 1000’e ulaştığında size yaklaşık 1 SWC (0.95) veriyor. Biriktirdiğiniz Sweatcoinler ile hediyeler alabiliyorsunuz.

Sweatcoin Nedir?Eklenen paralarla alabilecekleriniz arasında enerji içecekleri, uygulama içi teklifler, ayakkabılar, uygulama ile anlaşması bulunan spor merkezlerinde indirimler, indirilebilir müzikler ve elektronik eşyalar gibi birçok öğe bulunuyor. Dışarıda yaptığınız yürüyüşler yaptığınız söz konusu olan miktarın size verileceği uygulama tarafından size belirtiliyor. Bunun nedeniyse cihazlarda bulunan adım sayaçları tek başlarına kullanıldığında yanlış bilgiler ortaya çıkartabiliyor. Attığınız her adım ve harita üzerinde bıraktığınız izlerin GPS yardımıyla birlikte ortalaması alınıyor ve doğru sonuç elde edilebiliyor.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.