1. Ana Sayfa
  2. Finans
  3. WCX Nedir?

WCX Nedir?

Kripto paralar son zamanlarda gündemi oluşturmakta. Bitcoin tarafında yüzünüz gülmediyse, zamanı kaçırdıysanız işte size ikinci bir fırsat. Yeni nesil yatırım araçlarından birisi olan Wcx nasıl kazanılır?, Wcx Ne Kadar? gibi soruların cevabına hakkında bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

WCX Nedir?

Daha önceden Bitcoin ile ilgili yazımızı okuduysanız bu konu size yabancı gelmeyecektir. Şayet okumadıysanız Bitcoin yazımıza göz atabilirsiniz. Anlık olarak WCX borsasını Buradan takip edebilirsiniz. WCX Anasayfasına Buradan ulaşabilirsiniz. Şu saniyede 1 WCX 0,10 USD ye denk gelmektedir. Karşılığı bitcoin olarak ödenmekte olup 1000 WCX, 0,0088 bitcoin’e denk gelmekte.

WCX Nasıl Kazanılır?

Satışı kendi sitesinden yapılmakta ve daha önce de dediğimiz gibi bitcoin karşılığında satılmaktadır. Ayrıca Buradan kayıt olduğunuzda size vereceği link üzerinden arkadaşlarınızı davet ederek de kazanabilirsiniz.

Neden WCX?

Bitcoin borsasında yüzünüz gülmediyse, her şey için geç diyorsanız, artık yapılmaz zengin olan oldu fikrindeyseniz WCX size ikinci bir şans sunuyor. Hem de sadece size değil siz ve sizinle beraber bu işe girenlere. Henüz çok yeni bir sistem zamana bırakmalısınız kendinizi kaptırmamaya dikkat edin. Yapmanız gereken tek şey Buradaki linkten üye olmanız ve arkadaşlarınızı, sevdiklerinizi, eşinizi, dostunuzu davet etmeniz. Korkmayın üyelik tamamen bedava. Ayrıca ilk girişiniz de mailinizi onayladıktan sonra sitenin henüz yeni olması şerefine size 50 WCX hediye ediyor. Bu miktar henüz pek değerli olmasa da ileride bir gün bir şeylerin temeli olabilecek potansiyeli mevcut.

 

WCX Ne işe Yarar?

Yatırım aracı olarak düşünebilirsiniz. 5 Sene öncesinde bitcoin’in değeri çok az bir miktardayken şu anda on binlerce lira değerinde ve hızla değerini katlamaya devam ediyor. “Zamanında keşke şu bitcoin’e para yatırsaydım şimdi zengindim” diyorsanız önünüze ikinci bir şans çıktı. Borsadan bitcoin alıp aldığınız bitcoin ile WCXT alabilir ve zamana bırakabilirsiniz. Belki de geleceğin zenginlerinden birisi olabilirsiniz.

Riski Nedir?

Risk olarak şunu söyleyebiliriz ki eğer borsayla ilgilenmişseniz değer kaybetmenin ne demek olduğunu bilirsiniz. Dolar gibi düşünün zamanında 1.15 ₺ olan dolar şu an 3.95 ₺’ye denk gelmekte. Şahsi fikrim 50 – 100 lirası yatırılıp denenebilir. Baktınız değer kazanıyor daha fazla kazanmak için daha fazla yatırırsınız. Katlana katlana durduğu yerden sizi zengin eder. Ayrıca vermiş olduğunuz linkten kayıt olanlar üzerinden de belirli bir miktar kazandığınızı varsayarsak bir noktadan sonra siz bile neler olduğunu anlayamayacaksınız.

Tavsiyeler Neler?

Şahsen çok yüksek paralar yatırılmasına karşıyım çünkü devrimiz maalesef dolandırıcılık devri ve bu dolandırıcılık göz içine baka baka yapılmakta. Durum böyleyken çok büyük paralar yatırıp kaybetmenizi istemeyiz. Bu yüzden az parayla oynayıp zamana bırakmalı ve neler olduğunu gözlemlemeniz hem sizin için hem de paranız için en sağlıklısı olacaktır.

Halit Yiğit

Paylaşmayı, özellikle bu paylaşımları bilgi üzerine yapmayı seven halkın içinden bir genç.

Yorum Yap