Finans

Yapıkredi – Kredi Play

Yapı Kredi 26 yaşını doldurmamış öğrencilere özel kredi kartı temin etmektedir. Bu kredi kartı Yapı Kredinin kendi verdiği isimle Play Kart olarak adlandırılmaktadır. Play Kart sayesinde internetten ve post cihazı bulunan mağazalardan ve restaurantlardan alışveriş yapabilirsiniz. Öğrencinin desteği olan Play kart’a banka aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından onay alan Play Kart, bireysel müşterilerine anında kart çıkarıp kurye yoluyla teslim edilir. Alışveriş yapmanın yanında bankamatik aracılığıyla nakit avans ve taksitli nakit avans çekerek gerekli nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 

Bankamatik ve internet bankacılığı aracılığıyla elektrik su faturalarınızı yatırabilirsiniz. Öğrenciye destek veren Play Kart nakit avans ve eşsiz alışveriş seçeneğiyle Yapı Kredi’nin özel kredi kartıdır.

Yapıkredi bankasının 26 yaşından küçük ve öğrenci olan gençlere sunduğu bir kredi kartıdır. Yapıkredi – kredi play ile vadesiz hesabınızdan para çekebilir, bankacılık işlemleri yapabilir, alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş yaptığınız işyerleri World üyesi ise alışverişten puan kazanabilirsiniz.

İnternetten 3 boyutlu güvenlik sistemine üye firmalardan alışveriş yapabilir ve World üye işyerlerinden puan kazanabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.