Finans

Kolay Yoldan Para Kazanmak: AltCoin

Her insanın hayali kolay yoldan zengin olmaktır bunun için de sıkça araştırma yaparız işte Altcoin bize bu fırsatı vermekte. Bitcoin, Etherium gibi ana paraların fiyatları bir hayli yüksek seviyede durum böyle olunca da insanlar yaklaşamıyor maalesef. Küçük yatırımlar ile aldığınız Altcoin ileride sizi çok zengin yapabilir.

Nedir Bu Altcoin?

Altcoin, Bitcoin, Etherium gibi bir para birimi değil bu ana kripto paraların daha ulaşılabilir daha ucuz olanlarıdır. Örnek vermek gerekirse Ripple, SafeMaid vb. İşte bütün bu küçük paraların ortak ismi Altcoin olarak geçmekte. Borsa fiyatları çok fazla değişkenlik gösterse de zarar etmeniz pek mümkün değil. Az fakat öz kazanım elde edebilirsiniz. Anlık olarak borsasını merak ediyorsanız Altcoin Borsasına bakabilirsiniz.

Nasıl Satın Alınır?

Birçok satın alma yolu var Herhangi bir arama motorundan aradığınız taktirde bulabilmeniz mümkün. Önemli olan borsayı iyi okumak piyasayı görebilmekten geçiyor. Bu da biraz eğitim biraz da ileri görüş sayesinde halledilemeyecek bir sorun değil.

Ne Kadar Güvenilir?

Bunun hakkında bir şey söyleyebilmek gerçekten çok zor. Çünkü her ne kadar kolay para da olsa içerisinde birçok dolandırıcı mevcut fakat bunun için de bir çözüm var. Eğer güvenemiyorsanız ve paranızın yok olacağını düşünüyorsanız eski WCX Nedir? yazımıza göz atabilir para vermeden davet yöntemiyle Altcoin alabilirsiniz.

Öneri Altcoin Çeşitleri Var Mı?

Şahsen öncelikle para yatırma taraftarı değilseniz benim gibi WCX ve Upcoin gibi para birimlerini tercih edebilirsiniz. Neden mi? Çünkü para yatırmanıza gerek kalmadan size verilen link üzerinden siteye üyelik açanlar üzerinden para kazanıyorsunuz. WCX için konuşursak her 1 kişi de 50 WCX kazanıyorsunuz. Gel gelelim para harcamak istiyorsunuz fakat kafanıza göre bir para bulamadıysanız. Yakından da takip ettiğim; Ripple, IOTA, WAX ve Komodo birimlerine göz atabilirsiniz. Anlık olarak fiyatları düşük olsa da gün içerisinde takipte kaldığınız zaman birkaç saat içinde 100 ile 200 arasında kar elde edebilirsiniz.

 

Kişisel tavsiyemi duymak isterseniz ilk etapta para yatırmanızı önermiyorum. Çünkü neyin ne olduğu ne olacağı belli olmuyor. Şunu da aklınızdan çıkarmayın ki kar elde edebileceğiniz gibi zarar da edebilirsiniz. İşte bu yüzden parasız, davet üzerinden kazanabildiğiniz kripto paraları tercih edin. Piyasayı biraz daha öğrendiğiniz zaman, işte o zaman para yatırın ve zengin olma yolunda emin adımlarla ilerleyin. Unutmayın ki Bitcoin de ilk çıktığı zamanlarda 1 doların altında işlem görüyordu. Şu an ki durumu herkes tarafından biliniyor. Bir sonraki kripto para zengini neden siz olmayasınız?

 

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Yorum

  1. senhesapla says:

    Güzel yazı olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.