Dizi & Film

MARVEL’dan, Avengers: Infinity War

Yeni yıla girmemizin ardından birçok film fragmanı yayınlandı. 2018 yılında vizyona girecek filmler içinde en çok ses getiren de şüphesiz ki Marvel’in yeni filmi Avengers Infinity War oldu. 27 Nisan 2018 tarihinde vizyona girecek olan film şimdiden seyirciyi heyecanlandırmış durumda. Yaşamın baş düşmanı Thanos’a karşı sürecek olan bu savaşta evrenin dört tarafından gelen kahramanlar tek vücut olacaklar.

Avengers Infinity War Filminde Kimler Var?

Şu zamana kadar gördüğünüz Marvel’in bütün kahramanları mevcut neredeyse. Ağaç adam Groot’tan tutun Yeşil Dev Hulk’a Kaptan Amerika’dan tutun Doktor Strange’e kadar herkes evreni kurtarmak için bu savaşa dahil olacak. Hepimizi büyük bir aksiyon, heyecan ve aynı zamanda üzüntünün de beklediği bu savaşı yine iyiler mi kazanacak?

Yenilikler, Geliştirmeler Kısaca Tony Stark.

Robert Downey J. Tarafından canlandırılan Tony Stark karakteri grubumuzun teknolojik çılgını olduğunu hepimiz biliyoruz. Avengers Infinity War filminde de bu çılgınlığını ortaya koyarak Spider Man kıyafetinde bazı yenilikler ve güçlendirmeler yaptığını görebiliyoruz.

Avengers Infinity War Filmine Kısaca İnceleme.

Uzay, Güç, Zaman, Zihin, Ruh ve Gerçeklik. 6 Sonsuz taş. Thanos hepsini elde etmek için büyük bir savaş başlatmaya geliyor ve bu taşlardan bazıları gezegenimiz Dünya üzerinde. Bu taşların ele geçirilmesi tam olarak bir yıkım ve trajedi demek. Hal böyle olduğu için de evrenin dört bir yanından Thanos’a karşı savaşmak için gelen kahramanlar mevcut. Roket Rakun, Groot, Gamora, Drax ve daha niceleri ve bir de gizli bir kahraman. Fragmanın yayınlanmasıyla kısa bir yürüme sahnesinde arkada sadece bir kısmı görünen bu gizli karakter sizce kim? Şöyle geçmişe dönüp de Marvel çizgi romanlarına ve filmlerine baktığınız zaman size göre hangi karakter olabilir? Yoksa sıfırdan bir karakter mi doğuyor? Tabi ki film çıkana kadar bunların hepsi sır olarak kalmaya devam edecek. Fragmanda da görüldüğü üzere Thanos Dünya üzerinde ki taşları da teker teker ele geçiriyor bununla da kalmayıp sonsuz enerji diyebileceğimiz Tesseract’ı da kırıyor.

Bilim, Çılgınlık, Birlik hepsi ve daha fazlasını bulabileceğimiz serinin son filminde bizleri büyük heyecanlar bekliyor.

Film fragmanı:

Bir önceki yazımız olan Papers, Please Kısa Film başlıklı makalemizde Papers Please ve Please Kısa Film hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
adsense

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün