Oyun

Microsoft Bedava Sea of Thieves Kampanyası

Microsoft tarafından yurtdışında duyurulan yeni kampanyada, Xbox One X veya One S satın alan kullanıcılar bedava Sea of Thieves oyununa sahip olacaklar.

Korsan oyunu Sea of Thieves henüz beta sürecinde iken büyük bir ilgiyle karşılaştı. Özellike Twitch platformu üzerinden canlı oyun yayınları yapan yayıncıların izleyicilerinin büyük bir çoğunluğu bu oyunu hem oynamaktan hem de izlemekten oldukça zevk aldılar. Kullanıcıların beta aşamasındaki oyundaki yapabilecekleri kısıtlıydı. 20 Mart 2018 tarihinde piyasaya çıkacak Sea of Thieves oyunu içerik açısından baya zengin olacak. Oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Sea of Thieves incelemesi yaptığımız konumuza göz atabilirsiniz.

Microsoft Bedava Sea of Thieves Kampanyası

Sea of Thieves, korsan rolüne bürünüp oyun içerisindeki diğer oyuncuların harita üzerinde bulunan adalardan topladıkları kasaları ele geçirmek için gemi savaşları yapacağınız çok oyunculu bir oyun. Sea of Thieves oyununun Türkiye fiyatı 260 TL. Bu fiyatı yüksek bulan kullanıcılar aylık 30 TL karşılığında Xbox aboneliği alarak bu oyunu oynayabiliyorsunuz.

  • Oyunu oynamak için her ay 30 TL ödemek veya tek seferlik 260 TL ödemek istemiyorsanız eğer yapabileceğiniz bir yöntem daha var. Microsoft piyasaya yeni çıkartacağı oyunlar için düzenlediği kampayalara bir yenisini daha ekleyerek Xbox One X satın alanlara Sea of Thieves oyununu ücretsiz olarak oynama hakkı tanıyor. Microsoft’un bu kampanyası şuan için yurtdışında geçerli. Bu kampanya kapsamında kullanıcılar 500 dolar karşılığında hem 4K oyunları destekleyen oyun konsolunu hem de Sea of Thieves oyunu alınabiliyor.

Aynı kampanya üzerinde 300 dolar fiyat etiketi taşıyan Xbox One S modeli içinde geçerli. Kaliteli bir oyun konsolu ve arkadaşlarınızla birlikte keyifli saatler geçirebileceğiniz Sea of Thieves kampanyası 24 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olacak. Bu kampanyaların Türkiye’de geçerli olacağı ise bilinmiyor. Buna benzer kampanyaların başka oyunlar için Türkiye’de geçerli olduğunu belirtmekte fayda var.

  • Hali hazırda Xbox sahibi olanlar için üretilmiş Sea of Thieves oyununa özel Xbox kablosuz kontrolcüsü, Seagate 2 TB Xbox taşınabilir HDD ve Xbox kontrolcüsünün şarj cihazı gibi aksesuarlar da duyuruldu. Bu ürünleri şuan için yurtdışından satın alabiliyorsunuz. Microsoft sitesinde bulunan mağaza arama özelliğinden faydalanarak bu aksesuarları satın alabileceğiniz yerleri bulabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.