Mobil

En İyi Android Yarış Oyunları 2018

Yarış oyunları birçok insanın bilgisayar veya oyun konsollarından oynadıkları bir tür olsada gün içerisinde evde çok fazla vakit geçirmeyen insanlar mobil cihazlarından yarış oyunlarını oynamaktadır. Google Play Store içerisindeki en iyi android yarış oyunları günlük hayattaki koşturmaca içerisinde ufak bir zaman ayırıp dinlenmek için birebir. 2018 android yarış oyunları arasından bir telefon oyunundan beklenecek en iyi grafiklere sahip olanlarını sizler için listeledik.

En İyi Android Yarış Oyunları 2018

Akıllı telefonların donanımları ve android işletim sistemine gelen güncellemelerle birlikte mobil cihazlar için piyasaya sürülen yüksek grafik özelliklerine sahip yarış oyunları da yaygınlaştı. Google Play Store’da en çok oynanan yarış oyunları:

Drift Max Pro – Car Drifting Game

En İyi Android Yarış Oyunları Drift Max Pro 2018

Drift yapmayı seven kullanıcıların mutlaka oynaması gereken bir oyun. Oyun içerisinde kariyer yapacağınız 10 adet sezonla birlikte yüzlerce görev bulunuyor. Kariyer yapmaktan pek hoşlanmıyorsanız eğer 6 tane birbirinden farklı ve heyecanlı oyun modu mevcut. Drift yapacağınız aracı seçtikten sonra o araca uygulayacağınız modifiye işleminden sonra pist üzerinde drift yapabilirsiniz. Drift yaparken kullanmak istediğiniz kamera açısını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Need for Speed No Limits

En İyi Android Yarış Oyunları Need for Speed No Limits 2018

Her oyuncunun çocukluğunda mutlaka bilgisayardan oynadığı araba yarışı serisi olan Need for Speed artık mobil cihazlar üzerinden de oynanabiliyor. Sokaklarda yarış yapmanın tadına varacağınız en çok oynanan android yarış oyunu olan Need for Speed No Limits içerisinde arabalara yapabileceğiniz 2.5 milyondan fazla modifikasyon seçeneği bulunuyor.

Real Racing 3

En İyi Android Yarış Oyunları Real Racing 3 2018

Real Racing 3 mobil yarış oyunu Electronic Arts tarafından geliştirilmiştir. Real Racing 3 oyunu içerisinde bulunan araçların tamamı gerçek dünyadaki araçların birebir modelleridir. Ayrıca bu araçların ses ve yol tutuş özellikleri de gerçek hayattaki araçlarla hemen hemen aynıdır. Oyun içerisinde 100’ü geçik araba modeli bulunmaktadır. Kariyerde ilerlemek için belli bir puanın üzerinde olmanız gerekmekte. Her bir kariyerde öncekine göre daha hızlı arabalarla yarış yaparsınız. Oyundaki araçların modifiyeleri de oldukça detaylı yapılmış. Örneğin performans yükseltmesi yaparken her bir parçayı ayrı ayrı yükseltebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra araçların renklerini, jantlarını ve hatta tekerleklerin süspansiyon yüksekliklerini değiştirebilirsiniz.

Traffic Rider

En İyi Android Yarış Oyunları Traffic Rider 2018

Motor severlerin zevkle oynayacağı bir oyun. Tercih edebileceğiniz 26 adet motor ve 70’den fazla kariyer görevleri mevcut. Ayrıca oyunu online olarak oynayarak 30’u aşkın başarımı elde edebilirsiniz. Oyunda seçeceğiniz motorla hızla akan trafikteki araçlara çarpmadan onların yanından geçerek bitiş noktasına ulaşmaya çalışıyorsunuz. Her yeni bölüme geçtikten sonra gitmeniz gereken mesafe artıyor bu nedenle aldığınız motora bir takım güçlendirmeler uygulamalı veya yeni motor almalısınız.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.