Yaşam

Fatih Terim Galatasaray’a Geri Döndü!

Fatih Terim Galatasaray’a geri döndü. Geride bıraktığımız günlerde Fatih Terim’in Galatasaray’daki 4. dönemi başladı. Terim Galatasaray takmıyla 1.5 yıllık sözleşmeye imza attı.

Fatih Terim Galatasaray’a Geri Döndü!

Fatih Terim ve Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde tekrardan görüştüler. Bu görüşme sırasında Fatih Terim ” Elimi taşın altına sokmam gerektiği için buradayım. Bugün ilk antremanıma da çıktım. Zamanımız var ama çok da fazla değil. Galatasaray’a hizmet etmiş Tudor’a da teşekkür ediyorum. Taraftara sonsuz teşekkür ediyorum ama empati yapmak lazım.” şeklinde bir konuşma gerçekleştirdi.

Galatasaray’da eksiklerin olduğunu belirten Fatih Terim, bu konu ile ilgili şöyle bir açıklamada bulundu; “19-20 kişiyiz, eksiklerimiz var. Sol bekimiz yok, ben pensip olarak sol ayaklı olmayan birini sol tarafa koymadım ama mecburen yapacağız. Acil bir şekilde rapor hazırlayacağız. Ama mevcut oyuncularımızın performansını çekmenin en büyük transfer olduğunu düşünüyorum.” açıklamalarında bulundu.

Galatasaray’ın geçtiğimiz dönemlerde geçirdiği derbiler hakkında gelen sorulara Fatih Terim şu şekilde cevap verdi; ” Bir defa Galatasaray’ın avrupada olması lazım onun içinde sezon sonunda nerede bulunacağınız belli. Ben kadronun iyi bir kadro olduğuna inanıyorum ancak bazı yerlerede ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Söylenenle olan arasında farklılıklar olduğunu düşünüyorum.” görüşlerini belirtti.

Galatasaray takımına geldiğinde yardımcıların kimler olacağı yönündeki sorular da soruldu. Fatih Terim bu konu hakkında ” Yardımcılarımla ilgili konuyu ne bugüne ne yarına ne pazar gününe bıraktım. 3-4 gündür altyapı sorumlumuz Emrah oradaydı. Ancak Galatasaray bir tutkudur. Yolumuz kesişmiş aynı yoldan gitmiş bir çok arkadaşımız var, onlardan bu işe gönül vermiş arkadaşlardan bir grup yapmayı düşünüyorum. Örnek bir şekilde devam etmek için. ” şeklinde konuştu.

Fatih Terim “Nerede Kalmıştık…@GalatasaraySK”

Fatih Terim geçtiğimiz günlerde” Nerede Kalmıştık…@GalatasaraySK ” şeklinde tweet atmıştı. İmza toplantısında bu tweetle ilgili bir takım açıklamalar yaptı. Böyle bir tweet’in kızları tarafından önerildiğini ve Galatasaray’a geri dönüş olduğunda bu tweeti atmasını rica ettiklerini belirtti. Bu zamana kadar Tweetter’i çok fazla kullanmadığını da açıklayan Terim, bundan sonraki süreçte sosyal medyayı daha sık kullanmak istediğini takipçileri ve galatasaray hayranlarına iletti.

Bir önceki yazımız olan Yeşil Mercimek Çorbası Tarifi başlıklı makalemizde mercimek çorbası tarifi, Yemek Tarifleri ve yeşil mercimek çorbası nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

adsense

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün