Oyun

Fortnite Battle Royale En Çok Silah Çıkan Yerler

Fortnite Battle Royale oyunu son zamanlarda popüleritesini arttırmaya devam ediyor. Oyuna gelen her güncelleme beraberinde birçok yeniliği de getiriyor. Durum böyle olunca Fortnite Battle Royale kullanıcıların ilgisini çekiyor. Özellikle son Fortnite güncellemesiyle birlikte gelen 20 vs 20 oyun modu en çok ilgi çeken yeniliklerden birisi oldu. Oyuncular bu mücadeleden galip ayrılmak için oyun içerisinde en iyi silahları bulmak zorundalar. Peki, Fortnite Battle Royale en çok silah çıkan yerler neresi?

[geo-post id=”3445″]

Fortnite Battle Royale En Çok Silah Çıkan Yerler

Oyun içerisinde rakipleri kolayca yere yıkmak için güçlü silahlara ihtiyaç duyulmakta. Fortnite oyununda en çok silah çıkan yerlere aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Ölümcül Tarlalar (Fatal Fields)

  • Fortnite oynayanların önemli bir kısmı buraya atlamayı tercih ediyor. Bunun sebebi ise bu alanda bulunan yer evden birçok silah ve iksir çıkabiliyor. Bunun yanı sıra bu alan içerisinde bulunan ev ve arabaları parçalayarak kolayca materyal toplanabilir. Çok kalabalık bir bölge olduğu için buraya atlayan oyuncular oldukça dikkatli olmalıdır.

Kaygan Koru (Greasy Grow)

Fortnite En Çok Silah Çıkan Yerler Kaygan Koru

  • Oyuncuların silah bulabileceği yerlerden birisidir. Genel olarak çok kalabalık değildir ancak buraya atlayan oyuncular kırmızı pompalı ile evlerin içerisine saklanabiliyor. Bu yüzden bu alanda silah ararken etrafı iki defa kontrol etmekte fayda var. Durr Burger binasında gayet iyi silahlar bulabilirsiniz.

Eğik Kuleler (Tilted Towers)

Fortnite En Çok Silah Çıkan Yerler Eğik Kuleler

  • Oyunun en kalabalık alanlarından birisidir. Burada oldukça nadir bulunan silahları toplayabilirsiniz. Ancak çok fazla bina olduğu için çevrede bulunan evleri kontrol ederek dolaşmak en iyisi olacaktır. Zira evlerin içerisine saklanan oyuncular tarafından kurulan tuzaklardan birisine yakalanma riskiniz yüksektir. Silah ve iksirlerin haricinde birçok araçta bu bölgede bulunur. Araçları parçalayarak metal elde edebilirsiniz.

Boğuk Bataklık (Moisty Mire)

Fortnite En Çok Silah Çıkan Yerler Boğuk Bataklık

  • Fortnite bataklığı olarak bilinen bu bölgede küçük kulubeler ve bölgenin kuzey batısında hapishane bulunur. Çok fazla oyuncu atlamadığı için oyun başında kolayca eşya toplayabileceğiniz bir bölgedir. Hapishane içerisinde eşya sandıklarını açarak nadir silahlar elde edebilirsiniz.

Mutlu Mahalle (Pleasant Park)

Fortnite En Çok Silah Çıkan Yerler Mutlu Mahalle

  • Oyuncular tarafından en fazla tercih edilen bölgedir. Burada birçok küçük ev ve eşya sandığı bulunmaktadır. Hızlıca silah bulmak için yola inmek yerine bölgede bulunan evlerin çatısına inebilirsiniz. Bu sayede hayatta kalma şansınız artacaktır.

Perakende Pazarı (Retail Row)

Fortnite En Çok Silah Çıkan Yerler Perakende Pazarı

  • Bu bölgede bulunan silhaları ve malzemeleri almak için haritanın en uzak köşesinden buraya kadar süzülerek gelen oyuncular mevcut. Bu yüzden silah ve eşyaları toplarken hızlı olmanız gerekmekte. İçerisinden nadir eşyaların çıktığı sandıkları bularak rakiplerinize karşı üstünlük kurabilirsiniz. Ayrıca bu bölgede oldukça fazla araç bulunmakta. Bu araçları parçalayarak metal ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz ancak bunu yaparken araçlarda alarm olduğunu unutmayın.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.