Teknoloji

iOS 11.2 Beta 3 Güncellemesi

iOS 11 sürümü üzerinde uzun zamandır emek harcayan Apple mühendisleri ortaya çıkan bir takım hataları düzeltmek için yeni güncellemeler yayınladı. Yeni gelen yükseltmeler ile birlikte gelen değişiklikler ve performanstaki artış dikkatleri çekti. Hataların düzeltildiği ve yeni değişikliklerin eklenmesine rağmen kullanıcıları rahatsız eden bir takım sorunların ortaya çıkması üzerine bu güncellemelerden 1 hafta sonra iOS 11.2 Beta 3 güncellemesi yayınlandı.

iOS 11.2 Beta 3 ile Gelen Değişiklikler

Önceki sürümlerde hesap makinesinde yapılan işlemlerin doğru olmaması , aşırı pil tüketimi sorununun ortaya çıkması ve ahizeden gelen uğultunun rahatsız edici olması kullanıcıların tepkilerine yol açtı. Ayrıca yeni güncelleme ile iPhone 8 ve iPhone X modellerindeki hareketsiz duvar kağıtlarının önceki iPhone modellere de getirilmesi planlanmıştır.

  • Kontrol Merkezi iPhone X için yeniden düzenlendi : iPhone X için tekrardan düzenenlen kontrol merkezinde bulunan simgeler önceki sürüme oranla daha belirgin hale getirildi.
  • Wifi ve Bluetooth Tam Kapanmama : Önceki sürümlerde kontrol merkezini açıp wifi veya bluetooth özelliklerini kapattığınızda sadece o anda bağlı olduğunuz modemin veya bağlı olduğunuz cihazın bağlantısını kesiyordunuz. Yeni gelen 11.2 Beta 3 sürümü ile kontrol paneli üzerinden wifi veya bluetooth özelliklerini tam olarak kapatmadığınıza dair bir uyarı gelecek.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.