Mobil

iPhone Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Herhangi bir kaza eseri Apple cihazlarınızda (iPad, iPhone, iPod) bulunan dosyalarınızı geri getirmek için tercih edebileceğiniz bir çok seçenek vardır. Özellikle gün içerisinde çok fazla fotoğraf ve video çeken iPhone kullanıcıları yanlışlıkla silinen fotoğrafları geri getirme konusunda bir takım sorunlarla karşılaşmaktadırlar.

iPhone Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

iPhone ile çekilen fotoğraflar yüksek kaliteli olduğu için bazı durumlarda depolama alanı bu fotoğraflar için yeterli olmuyor. Depolama alanında yer açmak için fotoğraflar iCloud içerisine veya bilgisayara yedeklendikten sonra telefondan silinebilir. Böylece depolama alanında kullanabileceğiniz daha fazla yer açabilirsiniz. Aynı zamanda MacOS ve Windows işletim sistemiyle tam uyumlu olarak çalışan iMyFone D-Back programını bilgisayara kurarak dikkatsizlik veya telefondan kaynaklanan bir sorundan ötürü silinen fotoğrafları ve kaybettiğiniz önemli verileri geri getirebilirsiniz. Ayrıca Kik, WeChat, Whatsapp ve Viber gibi uygulamalarda bulunan verilerinize de ulaşabilirsiniz.

iMyFone D-Back Programı Nasıl Kullanılır?

Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra ne yapmanız gerektiği konusunda bir fikriniz yoksa programın sol üstündeki Smart Recovery sekmesine tıklayın. Bu ekrandan yanlışlıkla silinen dosya, fotoğraf ve video gibi verilerinizi kurtarabilirsiniz. Güncelleme esnasında yaşanılan bir problem dolayı veya cihazınızın şifresini hatırlamadığınız için erişemediğiniz verileri geri yükleyebilirsiniz. Geri yükleyebilecekleriniz arasında mesajlar, Safari tarayıcı verileri, arama kaydı, fotoğraf, video, notlar, sesli notlar ve Skype, Line gibi App Store’dan indirdiğiniz uygulamalardaki veriler bulunmaktadır.

iMyfone Nasıl Kullanılır?

Bunların haricinde farklı bir iOS cihazında bulunan önemli dosyalarınızı kurtarmak için sol taraftan Recover from iOS Device, iTunes kullanarak aldığınız telefon yedeğine ulaşmak için Recover from iTunes Backup ve iCloud yedeklerini görmek için Recover from iCloud Backup sekmelerine tıklayabilirsiniz. Ayrıca Fix iOS System bölümünden telefonda karşılaştığınız sorunları veri kaybı olmadan düzeltebilirsiniz.

iPhone Fotoğrafları Kurtarma

  • Standart Mode ile donma ve takılma, telefonun kendisini sürekli olarak yeniden başlatması veya iTunes hatalarını düzeltebilirsiniz.
  • Exit Recovery Mode seçeneği kurtarma modundan çıkartılamayan iPhone cihazlarını tekrardan eski haline döndürmek için kullanılmaktadır.
  • Advanced Mode bölümü kilit ekranı şifresi unutulduğunda ya da iOS sisteminde meydana gelen problemlerin çözümlenmediği durumlarda kullanılabilir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.