Dizi & Film

La Casa De Papel 3. Sezonu Duyuruldu!

La Casa De Papel, hepimizin olmasa da çok geniş bir kitlenin severek izlediği yegane film. Oslo’dan Helsinki’ye, Berlin’den Rio’ya bir çok şehrin de adı geçen İspanyol yapımı dizi geçtiğimiz günlerde 3. sezonunun yayınlanacağını hem Instagram hem de başka platformlar üzerinden duyurmuştu.

Mükemmel Plan ve Uyum

Mükemmel soygun var mıdır? Mükemmel soygun nasıl olur? İşte bu tür sorulara hayır diyorsanız La Casa De Papel dizisini kesinlikle izlemelisiniz. Başta bir profesör, emrinde çalışan bir grup çılgın ve bir banka. Kazanan kim olur? Halihazırda 2 sezonu yayınlanmış olan dizi bu 2 sezon içerisinde çok geniş kitlelere yayılmış ve çok sevilen diziler arasında yerini almıştı. İçerisinde fikir, bolca aşk ve şehvet ayrıca biraz da mermi ve silah barındıran film 2019 yılında seyircisiyle buluşacağını duyurdu.

Tarihin En Büyük Soygunu!

Kısa zaman önce Resmi Instagram Sayfasından yapılan “Tarihin en büyük soygunu henüz bitmedi, 3. kısım geliyor” cümlesiyle 3. sezonu resmen duyuran ekip kısa zamanda hazırlıklara başladı bile. Henüz herhangi bir fragman olmamasına rağmen bu kısa video bile sevenlerini oldukça heyecanlandırmışa benziyor ki şimdiden sosyal medya üzerinde konuşulmaya başlandı bile.

Birçok Türk Sahnesi

Küçüklüğümüzden itibaren şu zamana kadar yabancı bir dizi, film, oyun gibi yapımlarda ülkemize ait bir sembol görsek hep heyecanlanırdık. Türkiye’nin tanınmasını isterdik. Kim bilir belki de La Casa De Papel dizisinin çok sevilmesinin nedenlerinden birisi de budur. Birçok sahnesinde Türk bayrağına ve Türkiye ile ilgili sembollere yer veren dizi ilk baştan itibaren Türk izleyicisinin kalbini fethetmeyi başarmıştı. Üzerine bir de güzel kurgu, müzik ve atmosfer girince seyirciyi iyice kendine bağladı.

Mükemmel Jenerik Müziği

Bella Ciao, Bella Ciao ….” kurgunun, oyunculuğun, tema ve atmosferin yanında bu denli sevilmesinin nedenlerinden birisi de şüphesiz ki jenerik müziği olmuştur. Birçoğumuz bu güzide müziği La Casa De Papel dizisinden öğrenmiş olsak da aslında bu şarkının kökeni 2. Dünya Savaşına dayanan müzik zamanı İtalya’sında partizanların birbirlerini tanıması için kullanılıyordu. Kimin kimden olduğu belirli olmayan o zamanlarda bir şifreleme sistemi gibiydi bu şarkı.

Ayrıca La Casa De Papel gibi izlenmesi gereken En İyi Yabancı Diziler için yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İlk Türk Vampir Dizisi: Yaşayamayanlar başlıklı makalemizde BluTv, Hollywood ve Yaşayamayanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
adsense

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün