Oyun

Pubg Hile İçin Önlem!

Son zamanlarda birçoğumuzu oyundan yıldıran konulardan bir tanesi de şüphesiz ki Pubg Hile kullanıcılarıdır. Yapımını Blue Hole firmasının üstlendiği Playersunknown Battlegrounds kısaltması olarak Pubg kısa zamanda ulaştığı büyük kitleyle oyun dünyasına iddialı bir giriş yapmıştı. Daha öncelerden Dayz, H1Z1 gibi oyunların fiyaskodan daha ileriye gidememiş olması oyuncuları bıktırmış ve heveslerini kırmıştı fakat Blue Hole oyununa o kadar sahip çıktı ki bir kısa zamanda anlık 2 milyon oyuncu sayısına erişmeyi başardı. Bu şekilde sevilmeye devam eder mi onu bilemeyiz ama her ne kadar çeşitli Buglar, Görüntü ve Ses bozuklukları olsa da oyuncular bunları görmezden gelip oynamaya devam ediyorlar. Zamanla oyun içerisinden kazandığınız paralarla çeşitli kutuları açıp içerisinden değerli bir kıyafet çıkarmanız durumunda pazarda satabiliyorsunuz. Durum böyle olunca da bazı kimseler için oyun, oyun olmaktan çıkıp kazanç noktası haline geldi. Peki biz kişisel olarak hilelere karşı ne yapabiliriz? Buyurun inceleyelim.

[geo-post id=”3011″]

Hileli Oyuncularla Karşılaşmamak İçin Ne Yapmalıyız?

Blue Hole şirketinin hali hazırda kullandığı bir Anti-cheat programı bulunmamakta fakat son attıkları Tweet, üzerinde çalıştıklarını ve çok yakında hazır olacağını söylüyordu. Şirket bir yana dursun oyun zevkimizi bozmamak için bizim yapabileceklerimize. Öncelikle oyunun TPP yani Üçüncül Kamera Bakış açısı modundan uzak durmak gerekiyor. Pubg Hile kullanıcıları TPP oyun modunda sayıca daha fazlalar. Alışmanız biraz zaman alabilir fakat bir müddet böyle idare etmelisiniz. Sonrasında oynadığınız sunucu da çok önemli. Eu, Na, As vb. birçok sunucu mevcut. Bu sunuculardan Eu ve Na seçeneklerini Pubg Hile kullanıcılarıyla kısmen daha az karşılaşırsınız. Son olarak ileriye dönük yatırım olarak görebilirsiniz fakat epey bir etkili yöntemdir. Rapor sistemi. Hile olduğunu kesin bildiğiniz birisini raporlayın. Hilenin çeşidini Ölüm Kamerasından izleyip anlayabilirsiniz. Sıradaki seçenek biraz şansa bağlı fakat silahsız bir Pubg Hile kullanıcısı bir şey yapamaz bu yüzden iyi loot alanlarına atlayıp öldürebildiğiniz kadarını öldürebilirsiniz. Pubg En İyi Loot Alanları yazımızda detaylı şekilde nerede ne bulabileceğinizi açıkladık. Göz atmayı unutmayın.

Pubg Hile İçin Ne Zaman Önlem Alınacak?

Emin olun ki Blue Hole Şirketi, böylesine büyük kitleye sahip bir oyunu çöpe atmayıp bir çaresini bulacaklardır. Belki 1 hafta belki 1 ay sonrasında ama şahsen çözüm üreteceklerine gönülden inanıyorum. Son haberler ve güncellemeler için Resmi Twitter Sayfasını takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Don’t Starve: Yemek Tarifleri başlıklı makalemizde Don't Starve, Don't Starve Yemek Malzemeleri ve Don't Starve Yemek Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
adsense

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün