Oyun

Steam Black Friday İndirimi Ne Zaman?

Valve tarafından geliştiriciliği ve yöneticiliği süren oyun platformu Steam için Kara Cuma indiriminin ne zaman yapılacağı belli oldu. Dünya üzerinde bir çok oyuncunun ilgi duyduğu ve merakla beklediği Steam indirimleri için Black Friday indirimi 2017 yılında Kasım ayında olacak.

Steam Black Friday İndirimi Ne Zaman?

22 Kasım 2017 tarihinde başlayacak olan Black Friday indirimleri 28 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek. Yakın zamanda almayı planladığınız oyun varsa yılın en büyük indirimlerinin sunulduğu Kara Cuma indirimlerini beklemenizi öneririz. Bu indirimler başladığı zaman Steam platformu üzerinde bir çok oyunun fiyatında büyük indirimler yapılıyor. Ayrıca Steam Black Friday indirimi ile birlikte fiyatları düşen oyunlar her gün yenileniyor. Yani her gün farklı bir oyunun fiyatında indirim yapılıyor.

Bu indirimler gelmeden kesinlikle cüzdanınızdaki parayı harcamayın. Çünkü bu yıl henüz indirime girmemiş bir çok oyun Black Friday indirimleri zamanında çok daha uygun bir fiyatla karşımıza çıkacak. Steam Black Friday indiriminden en çok oynamak istediğiniz oyunu alarak arkadaşlarınızla veya kendinizce keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Aynı zamanda bir çok ön sipariş fiyatının da Kara Cuma günü %10 gibi rakamlarda düşeceği açıklandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.