Oyun

Ubisoft Ücretsiz Assassin’s Creed 4: Black Flag Veriyor

Ubisoft’un en sevilen oyunlarından olan Assassin’s Creed 4: Black Flag, Aralık ayında ücretsiz olarak dağıtılacak. Bunun yanında World in Conflict isimli eş zamanlı strateji oyununu 11 Aralık saat 13:00 a kadar ücretsiz olarak alabilirsiniz. World in Conflict yanında Soviet Assault ek paketi hediye edilecek. Bu oyunlar sadece PC oyuncuları için ücretsiz olacak. Assassin’s Creed 4: Black Flag ve World in Conflict: Complete Edition oyunlarını bilgisayarınızda bulunan UPlay uygulamasında kütüphanenize eklediğinizde oyunlar kalıcı olarak kütüphanenizde duracaktır.

Ücretsiz Assassin’s Creed 4 ve World in Conflict

World in Conflict oyununu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için Uplay uygulamasında “20 Years of Massive” menüsüne tıklayın. Karşınıza gelen sayfadan “Free Game (World in Conflict)” penceresine tıklayın ve “GRAB YOUR FREE COPY” butonuna basın. Böylece World in Conflict oyununa ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Ayrıca Assassin’s Creed 4: Black Flag oyununu ücretsiz olarak satın alabileceğiniz kampanya 11 Aralık ila 18 Aralık tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Bu kampanyaya ek olarak The Division oyununu 7 Aralık ila 10 Aralık tarihleri arasında ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. 10 Aralıktan sonra oynamak isterseniz oyunu satın almanız gerekmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Don’t Starve: Yemek Tarifleri başlıklı makalemizde Don't Starve, Don't Starve Yemek Malzemeleri ve Don't Starve Yemek Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

adsense

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün