Finans

Upcoin Nedir?

Bitcoin tarafının aşırı değer kaybetmesi üzerine piyasada alternatif coin arayışı başladı Upcoin de bu arayışlara cevap veren altcoin türlerinden bir tanesi. Talep olduğu için şirketler tarafından piyasaya sürülen ve sürülmeyi bekleyen birçok altcoin beklemekte. Bazı şirketler Airdrop ismini verdiğimiz açılışa özel hediyeler veriyorlar. Daha önceden WCX Nedir? Yazımızda buna benzer bir kampanyadan bahsetmiştik. Bu sefer ki konu ise Upcoin isminde bir altcoin. Açılışa özel olarak Upcoin piyasaya çıktığında kullanabileceğiniz hediye 500$ verilmekte.

İçindekiler

Upcoin Nedir?

WCX, Ripple gibi bir altcoin türüdür. Halka sunulmamış olması dolayısıyla fiyatları ve satışı bulunmamakta. Upcoin Sitesine girdiğiniz taktirde çıkacağı zamana kalan günü ve saati görebilirsiniz. Gelelim 500 doları nasıl kazanacağınıza. Kayıt Ol kısmından E-Mail ve şifrenizi belirlemeniz ve belirlediğiniz E-Mail’inize gelen onay linkine tıklamanız yeterli. Birkaç dakika içerisinde hesabınıza işlenecektir.

Upcoin Nasıl Kazanılır?

Henüz halka sunulmadığı için herhangi bir şekilde satın alamaz ya da kazım işlemi yapamazsınız. En iyi, daha doğrusu şu an için tek yok size verilen referans linki üzerinden davet etmeniz. Her davet ettiğiniz kişi üzerinden belirli bir miktar Upcoin kazanıyorsunuz.

Upcoin Nasıl Gerçek Paraya Çevirilir?

Yakın, orta ve uzun ölçekte Türkiye’de herhangi bir detaylı kripto para borsası mevzu bahis değil. Durum böyle olunca da çeşitli Türk sitelerinden Bitcoin, Ethereum gibi ana paraları alarak bunları yurt dışı kanaklı Cryptopia gibi sitelerde diğer altcoin türlerine çevirmeniz gerekiyor. Aynı şekilde diğer altcoin türlerini Bitcoin, Ethereum gibi ana para türlerine de çevirebiliyorsunuz. Bu şekilde halka sunulduğu zaman size verilmiş olan 500 $ ve davet ettiyseniz davetten kazandığınız kadar parayı Ana para türlerinden herhangi birisine çevirip o parayı da Türk sitelerinden herhangi birisinden bankanıza gönderebilirsiniz.

Kısaca Özet Geçmek Gerekirse Şöyle Anlatalım:

Kayıt Ol kısmından üyelik işlemlerinizi yapıyorsunuz. Ardından E-Mailini kontrol ediyorsunuz. -Siteye kayıt olurken yazdığınız E-Mail adresinizi- E-Mail adresinize gelen linke tıklayarak hesabınızı onaylıyorsunuz. Hesap onaylama işlemi gerçekleştikten sonra bakiyeniz 500 Dolar olması gerekiyor. Sonraki adım beklemek. Arada sırada siteye girerek halka sunuma ne kadar süre kaldığını görebilirsiniz. Çıktığı zaman size verilecek olan cüzdan kodunu Cryptopia türü sitelere göndererek paranızı borsaya aktarıyorsunuz. Aktardığınız parayı ana paralardan bir tanesine çevirdikten sonra (Bitcoin, Ethereum tavsiyemdir.) Herhangi bir Türk sitesinden bu cüzdanınızda olan ana parayı satıyorsunuz ve bankanıza yatırım işlemi gerçekleşmiş oluyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.