Dizi & Film

İlk Türk Vampir Dizisi: Yaşayamayanlar

İnternet dizileri yavaş yavaş televizyon dizlerinin yerini aldığı günümüzde Türk dizileri de çeşitli konulara yönelmiş durumda, bu dizi çeşitlerinden birisi de Vampirleri konu alan Yaşayamayanlar. Birçoğumuzun çok sevdiği oyuncuları barındıran kadronun yanında çok başarılı bir yönetmen tarafından da çekilecek olması cabası. İlk Türk vampir dizisi olan Yaşayamayanlar serisini; Masum, Şahsiyet, 7 Yüz gibi serileri izleyebildiğimiz BluTV üzerinden  izleyebileceğiz. Geçtiğimiz günlerde kısa bir fragmanı yayınlanan Yaşayamayanlar, yayınlanma tarihi yaklaşırken beraberinde de birçok ilk’i getiriyor.

İlk Türk Vampir Dizisi Özelliği Taşıyor.

Genel olarak Türk kültürüne baktığımız zaman zombiler, vampirler, canavarlar figürlerinden daha çok cinler, şeytan ve iblisler kavramlarını görüyoruz. Yaşayamayanlar bu algıyı yıkarak ilk vampir dizisi olma özelliğini taşıyor. Yayınlanan 25 saniyelik kısa videosuyla şimdiden izleyicileri heyecanlandırmış görünüyor.

Yaşayamayanlar Kadrosunda Kimler Yok ki?

Dizinin konusu, yönetmeni kadar kadrosu da pek fazla dikkat çeken konulardan bir tanesi. Kiralık Aşk dizisinden çok yakın tanıdığımız Elçin Sangu, Kerem Bursin, Birkan Sokullu ve daha nicesi. Aklınızda küçük bir soru belirmiş olabilir. Serenay Sarıkaya’sız Kerem Bursin mi olur? Açıkçası haklı bir soru bu. Şu an için resmi ya da söylenti bazında böyle bir bilgi mevcut değil fakat kim bilir ilerleyen zamanlarda belki de oyuncu kadrosunda görebiliriz.

1 Sezonu Kaç Bölüm?

Henüz yapım aşamasında olmasından dolayı dizi hakkında pek çok dedikodu mevcut. Bu yüzden kesin bir bilgi olmamakla birlikte Hollywood yapımı dizilere benzer şekilde bir sezon içerisinde 8 ile 10 bölüm arasında olacağı düşünülüyor.

Dizinin geçtiğimiz günlerde yayınlanan 25 saniyelik kısa video’yu aşağıdan izleyebilirsiniz. Şimdiden heyecanlanmak işten bile değil.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.