Mobil

En İyi Android Hatırlatıcı Uygulamaları

Gün içerisinde birçok sebepten dolayı yapılması gereken işlerin unutulması çok doğaldır. Yapılacak işlerin unutulmasının önüne geçmek için android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda kullanılacak bir çok hatırlatıcı uygulama mevcut. Android hatırlatıcı uygulamaları arasından en iyi 6 tanesini sizler için sıraladık.

Android Hatırlatıcı Uygulamaları

Aşağıdaki uygulamalar ile yapılacak listesi oluşturabilir, günlük notlar alabilir, görev listesi oluşturabilir ve bunları arkadaşlarınız veya iş ortaklarınız ile paylaşabilirsiniz.

Google Keep : Google mühendisleri tarafından geliştirilen bu uygulama 100 milyon defa indirilmiştir. Google Keep uygulamasıyla notlar alabileceğiniz gibi yapılacak listeleri de hazırlayabilirsiniz.

Evernote : Android Play Store üzerinden 100 milyon kişi tarafından indirilmiş olan bu uygulama ile listelemeler ve notlar oluşturabilirsiniz. Evernote uygulaması ile oluşturduğunuz notları ve listelemeleri farklı platformlar üzerinden açıp düzenleyebilirsiniz.

Wunderlist : Wunderlist uygulaması ile listelemeler ve görevler oluşturabilirsiniz. Dilerseniz oluşturduğunuz listelemeler ve görevlerin karışmaması için ortak klasör haline getirebilirsiniz. Wunderlist uygulamasını detaylı incelediğimiz yazımıza sitemizden ulaşabilirsiniz.

GTasks : Google Takvim ile senkronize çalışarak yapmanız gereken işleri tam zamanında hatırlatan uygulama Android Play Store üzerinden 1 milyon defa indirilmiştir. GTasks uygulamasında yazdığınız notlara veya görevlere tarih belirleyip uygulamanın hatırlatıcı özelliğini kullanabilirsiniz.

Todoist : Yapılacaklar listesi veya notlar yazmak için kullanabileceğiniz popüler uygulamalardan birisidir. Todoist uygulaması ile yazdığınız notları farklı platformlarda da kullanabilirsiniz. Ayrıca Todoist uygulamasının premium sürümü ile daha fazla özelliğe erişebilirsiniz.

Any.Do : Any.Do uygulaması ile yazdığınız notları, oluşturduğunuz görevleri ve yapılacaklar listelerinizi sosyal medya aracılığıyla arkadaşlarınıza paylaşabilirsiniz. Any.Do uygulamasıyla android akıllı telefonunuzdan yazdığınız notları ve listeleri tarayıcınıza kurabileceğiniz eklenti ile bilgisayarınızdan düzenleyebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Yorum

  1. Frank8tein says:

    Evernote uygulaması diğerlerine göre cok yararlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.