Finans

Brave Tarayıcı İndirme ve Kripto Para (BAT) Kazanma

Brave browser kullanıcılar tarafından sevilen yeni nesil bir internet tarayıcısı. Özellikle hızlı olma konusunda birçok kişi Brave tarayıcı indirme işlemini araştırmaktadır. Nitekim dahili özellikleri ile de birçok farklı tarayıcının sunduğu özellikleri kullanıcılarına sunmaktadır.

Son yıllarda piyasadaki tarayıcıların bir çoğu kullanıcılar tarafından araştırılmakta ve incelenmektedir. Özellikle gizlilik koşulları, reklamlar, hız gibi unsurlar kullanıcılar için önemli kabul edilmektedir. Bu noktada ise açık kaynak kodlu olarak hizmet veren Brave tarayıcı öne çıkmaktadır. Tarayıcı yayınlayan kişiler sektörde deneyime sahip isimlerdir. Özellikle Mozilla, Chrome üzerinde tecrübeleri olan bu isimler ayrıca tarayıcılarını bu rakiplerine karşı da geliştirmektedir.

Brave Tarayıcı İndirme İşlemi

Brave tarayıcı indirmek için yazılımın kendi sitesi kullanılmalıdır. Açık kaynaklı olduğu için kullanıcıların geliştirmesine izin vermektedir. Ancak kripto para kazanma ve diğer özellikleri nedeniyle yalın halinin indirilmesi daha sağlıklı olmalıdır. Güncel Brave browser kurulum dosyası resmi sitesi olan https://brave.com/ üzerinde yayınlanmaktadır.

Brave Tarayıcı Özellikleri Nelerdir?

Brave browser özellikle aktif olarak internet kullanan kişilerin ilgisini çekmektedir. Nitekim internetteki kaynakları analiz eden veya çeşitli bağlantıları engellemek isteyen kişiler Brave ile bunu sağlamaktadır. Kullanıcılarına reklam engelleme (adblock), https bağlantısı kurma, cookie sorgulama ve engelleme, script engelleme, parmak izi koruma, site kaynaklarını ve özel reklam alanlarını engelleme gibi özellikleri dahili olarak sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar tarayıcı eklentisine ihtiyaç duymamaktadır. Ancak yine de eklenti kurmak isteyenler Brave browser extensions kurulumlarını yapabilmektedir.

Brave Kripto Para Kazanma Nasıl Olur?

Brave tarayıcı ile rahat bir internet deneyimi ile beraber kripto para kazanılabilmektedir. Tarayıcı kullanım sırasında kullanıcılara reklam opsiyonu sunmaktadır. Bu özellikle ile surf sırasında kullanıcı reklam görüntülemektedir. Görüntülenen reklam özelliğine göre ise Brave ile kripto para kazanılabilmektedir. Nitekim kişiler tarayıcı ile BAT kazanıp kendi tarayıcı üzerinden yayıncılara destekte bulunabilmektedir. Ayrıca yayıncılar da Brave tarayıcı kullanarak bağış alabilmektedir.

Brave BAT coin kazanmak isteyenlere kullanım sırasında bildirim göndermektedir. Reklamların izlenmesi ile BAT coin hesapta birikmektedir. Ancak aktif bir şekilde cüzdan oluşturularak hesaba para çekme işlemi bulunmamaktadır. Nitekim Brave bu konuda çalışmalarına devam etmektedir. Mevcut yöntemler ile yayıncıları destekleme sistemi bulunmaktadır. Brave onaylı yayıncılar bu yol ile bağış alabilmektedir. Ancak bireysel kullanıcıların kazanması henüz tam anlamıyla mümkün değildir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.