Mobil

Voscreen Nedir? Voscreen Nasıl Kullanılır?

Önceleri İngilizce öğrenmek bir zorunluluk olarak kabul edilmiyordu ancak günümüzde İngilizce öğrenmek keyfi olarak değil zorunlu olarak öğrenilmesi gereken bil dil haline geldi. Herhangi bir üniversiteden İngilizce öğrenmeden mezun olduğunuz zaman standart bir ücretle iş bulabilirsiniz. İngilizceyi konuşabilir duruma geldiğinizde ve İngilizce diline hakim olduğunuzda ise sizinle birlikte bir şirkete başvuranlar arasında daha değerli bir konumda olursunuz. İngilizce’yi rahat bir şekilde anlayıp konuşmak için uygulayabileceğiniz birçok yöntem mevcut. Bu yazımızda hızlı ingilizce öğrenme yolları arasından gün içerisinde rahatça uygulayabileceğiniz Voscreen uygulaması hakkında bilgilere yer vereceğiz. Peki, Voscreen nedir? Voscreen nasıl kullanılır?

İlgili Başlıklar

Voscreen Nedir?

Voscreen, ilk seviye ingilizceden tutun ileri seviye ingilizce bilen kullanıcılara hitap eden kullanılması kolay bir uygulamadır. Voscreen uygulaması ile 15 saniyelik ingilizce konuşmalar içeren videoları izleyerek ve duyarak ingilizceye olan yatkınlığınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamayı ingilizce bilginizi tazelemek amacıyla da kullanabilirsiniz. Voscreen uygulamasında İngilizce seçeneğini seçerek İngilizce dilindeki soruları yine aynı dildeki seçenekleri kullanarak cevaplayabiliyorsunuz. Böylece Voscreen uygulamasını kullanan kullanıcılar birden fazla anlatım tarzından örneklere ulaşabiliyor ve dolaylı anlatımda kendilerini geliştirme imkanı buluyorlar.

Voscreen uygulaması gelişmiş puanlama sistemine sahip. Bu özelliğinden dolayı birçok akedemik firmada bu uygulamayı kullanmayı uygun görüyor. Şuanda 104 ülkede 1 milyonu geçkin kullanıcıya sahip. Bu kullanıcılar arasında birçok eğitim kurumu da bulunuyor. Eğitim kurumları Voscreen uygulamasını müfredatlarına katmıştır.

Voscreen Nasıl Kullanılır?

Voscreen uygulamasını ilk açtığınızda karşınıza üyelik ekranı açılıyor. Yeni bir hesap açmakla uğraşmak istemiyorsanız kolaylık sağlaması için Facebook ile bağlan seçeneğiniz mevcut. Giriş yaptıktan sonra uygulama size 15 saniyelik bir video sunuyor. Videoyu izleyip dinledikten sonra altyazı ekleyerek videodaki konuşmaları görebilirsiniz. Dilerseniz altyazı eklemeden cevabınızı işaretleyebilirsiniz. Bunun haricinde videonun sağ üst tarafında bulunan üç çizgiye basarak menüleri açabilirsiniz. Bu menüler içerisinde profilinizi görebilir, uygulamada kendi derecenizi öğrenebilir, video kategorisi içerisinden ingilizce bilginizi geliştirmek istediğiniz alanı seçebilirsiniz, ingilizce seviyenizi belirleyerek kendi seviyenize uygun videoları izleyerek bilgilerinizi tazeleyebilir veya bir üst seviyeyi seçerek ingilizce bilgileriniz arasına yenilerini ekleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan LG V30 Plus Özellikleri ve Türkiye Fiyatı başlıklı makalemizde Android hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
adsense

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün