Oyun

Az Fiyat Çok Eğlence!

Ucuz Oyun olsun, güzel olsun, beni başından kaldırtmasın. Bu tür cümleler biz oyun severlerin kendimize sorduğumuz sorulardan bir tanesidir. Hem de çoğu zaman soruyoruz. Piyasanın şu anki haline bakacak olursak ve oynanmaya değer oyunların biraz pahalı olduğunu da göz önünde bulundurursak küçük bir liste yapmak hepimize yararlı olacaktır. Bu listemizde oynaması ücretsiz oyunlardan alınabilecek fiyatlara kadar olan güzel oyunları toparlayacağız. Ucuz Oyun hepimizin hayali değil mi? (0 ₺-50)

This is The Police:

Şu sıralar benim de çok fazla oynadığım bir oyundur. Daha detaylı inceleme için This is The Police Detaylı İnceleme yazımıza göz atabilirsiniz. 2016 çıkışlı olan bu oyun, tür olarak strateji kategorisine koyabiliriz. Oyunun derinliği çok fazla bunu söylemeden geçmek olmaz. Şimdi gelelim oyunun içeriğine. Baş komiser olduğunuzu hayal edin. Emirinizde polisler, dedektifler, SWAT yani kısaca bütün bir polis departmanı var. Zengin hikayesinin yanında oynanış olarak bir masadan şehirdeki suçlara müdahale ediyorsunuz. Yolsuzluğun zirvede olduğu 1900lü yıllarda şerefli bir memur mu yoksa para düşkünü mafya ile çalışan birisi mi olacağınız tamamen size kalmış. Amacımız 180 gün boyunca yani emekli olana kadar 500.000 $ biriktirmek. Bunun için daha önce de dediğimiz gibi isterseniz maaşınızı biriktirir şerefli bir polis olursunuz isterseniz mafyayla çalışır kötü polis olursunuz. Oyun fiyatı 25₺ ve Steam üzerinden satılıyor.

This is Police
This is Police Oynanış Ekranı

Darkest Dungeon:

Daha önceden de sitemizde bu oyun hakkında yaz yazmıştık detaylı incelemesi için Darkest Dungeon yazımıza ulaşabilirsiniz. Çeşitli karakterler ve bu karakterlerin her birisine özel yeteneklerle Hamlet isimli kasabamızın etrafını saran şeytani yaratıkları def etmeye çalışıyoruz. Oyunun fiyatı 39₺ olup Steam üzerinden satılıyor.

Darkest Dungeon
Darkest Dungeon Oynanış Ekranı

Call To Arms:

Company of Heroes serisini düşünün, bir de bunun üzerine Call of Duty serisini ekleyin ve ikisini birleştirin. İşte tam da böyle bir oyun. Eğer daha detaylı inceleme ve anlatın isterseniz Call To Arms yazımıza bir göz atabilirsiniz. Başından saatlerce kalkmayacağınız çığır niteliğinde bir oyun özelliği taşımakta. Henüz erken erişimde olmasına rağmen geliştiricilerin oyunun üzerinde çok fazla durduğu bir gerçek. Öyle ki oyununuzu oynarken herkese açık chat kısmından geliştiricilere yazabiliyor hatta müsaitlerse muhabbet bile edebiliyorsunuz. Oyun farklı paketleri haricinde ücretsiz deneyim sunuyor ve Steam üzerinde satılıyor.

Call To Arms
Call To Arms Oynanış Ekranı

Subnautica:

Yabancı bir gezegendesiniz denizlerle kaplı bir gezegen ve hayatta kalmanız gerekiyor. Ne yapardınız? İşte tam olarak bu deneyimi yaşatan bir oyun. Yalnız hissedebilirsiniz, sıkılıp bunalabilirsiniz fakat sabredip devam ettiğinizde karşılaşacağınız manzaralar bu kadarını da mı yapmışlar? Dedirteceğine emin olun. Oyunun fiyatı 40₺ olup Steam üzerinden satılıyor.

Subnautica
Subnautica Oynanış Ekranı

Cities Skylines:

Anlatılmaz yaşanır felsefesini daha önce illaki duymuşsunuzdur. İşte tam olarak böyle bir oyun. Şehrinizi kurmalısınız fakat bunu yaparken her şeyi düşünmeli ve ince eleyip sık dokumalısınız. Çünkü şu an da yaptığınız bir hareket çok sonralarını etkileyecek potansiyele sahip oluyor. Oyunun fiyatı 49₺ olup Steam üzerinden

Cities Skylines
Cities Skylines Oynanış Ekranı

Şimdilik listemiz bu kadardı. Peki sizin Ucuz Oyun listenizde hangi oyunlar bulunuyor?

Bir önceki yazımız olan Don’t Starve: Yemek Tarifleri başlıklı makalemizde Don't Starve, Don't Starve Yemek Malzemeleri ve Don't Starve Yemek Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

adsense

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün